СПОРТЕН КЛУБ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА АКАДЕМИК - СОФИЯ
Стартови списъци момичета - регионален турнир София
May 05,2017803
image-1
  Национални детски атлетически игри
Атлетиката търси таланти
  7.5.2017г.   гр. София
             
60 м-момичета под 16 г. 2002-2003   старт:10:30ч./неделя /
  8q      
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 345 Яница Куртишева 2 АК Джордан    
3 466 Теодора   Вътова  3 Олимпия -Враца    
4 536 Мила Димитрова  3 Тракия 96 Пловдив    
5 568 Мария Фенерска  3 Юниверсал    
6 537 Савина Станчева 3 Тракия 96 Пловдив    
    2 серия   W=    m/s    
2 303 Цветелина Накова  3 СКЛА Академик София     
3 402 Софи Христова 2 КЛАСА Ивйло Лазаров    
4 465 Михаела  Миткова 3 Олимпия -Враца    
5 360 Мария Симовска 3 Ивет Лалова спринт академи    
6 405 Росина Генова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
7 580 Габриела Бобчева 2 Актив 2013 Пловдив     
    3 серия   W=    m/s    
2 522 Христина Григорова 3 Славия-София    
3 361 Силвия Стойкова 3 Ивет Лалова спринт академи    
4 523 Мартина Петрова 3 Славия-София    
5 563 Марая Розева 3 Ч Чендини    
6 403 Радина Стоянова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
7 485 Лони Бизова 2 СК Пранджева    
    4 серия   W=    m/s    
2 348 Катерина Михайлова 3 АК Джордан    
3 540 Ивет Тодорова 2 Хеброс-Харманли    
4 347 Гергана Иванова 3 АК Джордан    
5 359 Виктория Пометкова 3 Ивет Лалова спринт академи    
6 549 Елиа Парашкевова 3 ЦСКА-София    
7 422 Магдалена Стоянова  2 КЛАСА Колева    
    5 серия   W=    m/s    
2 527 Карина Серафимова 2 Славия-София    
3 472 Ерика Момчилово  2 КЛАММ Правец    
4 449 Габриела Мийалова 3 КЛАСА Таня    
5 538 Величка Чоплишка 3 Тракия 96 Пловдив    
6 561 Евгения Захарава  2 Ч Чендини    
7 401 Лора Петрова 2 КЛАСА Ивйло Лазаров    
    6 серия   W=    m/s    
2 524 Камелия Скринска 3 Славия-София    
3 471 Емили Найденова 3 СКЛА Спартак Плевен    
4 542 Габриела Георгиева 3 Хеброс-Харманли    
5 489 Андреа Калчева 3 СК Приорити спорт     
6 562 ДесиславаДимитрова  2 Ч Чендини    
7 421 Лора Милкова  2 КЛАСА Колева    
    7 серия   W=    m/s    
2 444 Йоана Златева  2 КЛАСА Таня    
3 349 Елица Гаврилова 3 АК Джордан    
4 404 Виктория Стефанова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
5 541 Анелия Асенова 3 Хеброс-Харманли    
6 423 Гина Панова  3 КЛАСА Колева    
7 560 Кристън Радаславова  2 Ч Чендини    
             
200 м-момичета под 16 г. 2002-2003   старт:14:40ч./неделя /
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 345 Яница Куртишева 2 АК Джордан    
3 466 Теодора   Вътова  3 Олимпия -Враца    
4 548 Никол Рангелова 2 ЦСКА-София    
5 523 Мартина Петрова 3 Славия-София    
6 537 Савина Станчева 3 Тракия 96 Пловдив    
    2 серия   W=    m/s    
2 303 Цветелина Накова  3 СКЛА Академик София     
3 402 Софи Христова 2 КЛАСА Ивйло Лазаров    
4 465 Михаела  Миткова 3 Олимпия -Враца    
5 568 Мария Фенерска  3 Юниверсал    
6 405 Росина Генова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
    3 серия   W=    m/s    
2 522 Христина Григорова 3 Славия-София    
3 361 Силвия Стойкова 3 Ивет Лалова спринт академи    
4 536 Мила Димитрова  3 Тракия 96 Пловдив    
5 360 Мария Симовска 3 Ивет Лалова спринт академи    
6 403 Радина Стоянова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
    4 серия   W=    m/s    
2 560 Кристън Радаславова  2 Ч Чендини    
3 420 Изабела Соколова  2 КЛАСА Колева    
4 347 Гергана Иванова 3 АК Джордан    
5 538 Величка Чоплишка 3 Тракия 96 Пловдив    
6 349 Елица Гаврилова 3 АК Джордан    
7 563 Марая Розева 3 Ч Чендини    
    5 серия   W=    m/s    
2 348 Катерина Михайлова 3 АК Джордан    
3 542 Габриела Георгиева 3 Хеброс-Харманли    
4 421 Лора Милкова  2 КЛАСА Колева    
5 561 Евгения Захарава  2 Ч Чендини    
6 422 Магдалена Стоянова  2 КЛАСА Колева    
    6 серия   W=    m/s    
2 524 Камелия Скринска 3 Славия-София    
3 540 Ивет Тодорова 2 Хеброс-Харманли    
4 404 Виктория Стефанова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
5 489 Андреа Калчева 3 СК Приорити спорт     
6 562 Десислава Димитрова  2 Ч Чендини    
7 401 Лора Петрова 2 КЛАСА Ивйло Лазаров    
    7 серия   W=    m/s    
2 444 Йоана Златева  2 КЛАСА Таня    
3 471 Емили Найденова 3 СКЛА Спартак Плевен    
4 359 Виктория Пометкова 3 Ивет Лалова спринт академи    
5 490 Александра Господинова 3 СК Приорити спорт     
6 423 Гина Панова  3 КЛАСА Колева    
7 541 Анелия Асенова 3 Хеброс-Харманли    
             
скок дължина-момичета под 16 г. 2002-2003 старт:12:00ч./неделя /    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 402 Софи Христова 2 КЛАСА Ивйло Лазаров    
2 405 Росина Генова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 403 Радина Стоянова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
4 401 Лора Петрова 2 КЛАСА Ивйло Лазаров    
5 540 Ивет Тодорова 2 Хеброс-Харманли    
6 508 Емилия  Кичукова 2 АК Пълдин Пловдив    
7 549 Елиа Парашкевова 3 ЦСКА-София    
8 469 Десислава Йорданова 2 АК Павел Павлов-Враца    
9 509 Даниела Иванова 3 АК Пълдин Пловдив    
10 347 Гергана Иванова 3 АК Джордан    
11 449 Габриела Михйалова 3 КЛАСА Таня    
12 542 Габриела Георгиева 3 Хеброс-Харманли    
13 404 Виктория Стефанова 3 КЛАСА Ивйло Лазаров    
14 541 Анелия Асенова 3 Хеброс-Харманли    
15 507 Анабела  Павлова 3 АК Пълдин Пловдив    
16 485 Лони Бизова 2 Ск Пранджева    
             
60 м-момичета 2004 г.   старт:11:30ч./неделя /
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
1 570 Никол Илиева  4 Юниверсал    
2 406 Мария Младенова 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 468 Вяра  Тодорова   4 Олимпия -Враца    
4 450 Ани Любенова  4 КЛАСА Тереза     
5 430 Ерика Чандърова 4 КЛАСА Лили и Коста    
6 364 Стиляна Евтимова 4 Ивет Лалова спринт академи    
    2 серия   W=    m/s    
1 571 Ниа Масова 4 Юниверсал    
2 586 Кристина Георгиева  4 Локомотив София Никола Карапетров    
3 441 Виктория Ван 4 КЛАСА Таня    
4 572 Анжела Гърциянова 4 КЛАСА    
5 550 Емилия Тенева 4 ЦСКА-София    
6 409 Станислава Димитрова 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
    3 серия   W=    m/s    
1 365 Михаела Кръстева 4 Ивет Лалова спринт академи    
2 569 Катерина Малиновска 4 Юниверсал    
3 587 Валерия Станкова 4 Локомотив София Никола Карапетров    
4 496 Анета Венкова 4 СК Приорити спорт    
5 329 Димана Чожгова 4 Галаси Пловдив    
6 495 Славена Славова 4 СК Приорити спорт    
7 486 Ивана Петрова  4 СК Пранджева    
    4 серия   W=    m/s    
1 552 Мина Христова 4 ЦСКА-София    
2 529 Йоанна  Стефанова  4 АСКЛА Сливен    
3 461 Боряна Йорданова 4 СК Костенец    
4 443 Александра Рангелова 4 КЛАСА Таня    
5 451 Габриела Масларска 4 КЛАСА Тереза     
6 330 Симона Фурнаджиева 4 Галаси Пловдив    
    5 серия   W=    m/s    
1 534 Мая Стоянова 4 Тракия 96 Пловдив    
2 575 Йоана Иванова 4 Цветелина Кирилова    
3 559 Божидара Бакалова 4 Ч.Чендини    
4 551 Александра Георгиева 4 ЦСКА-София    
5 351 Габриела Димова 4 АК Джордан    
6 331 Сиана Ангелова 4 Галаси Пловдив    
             
200 м-момичета 2004 г.   старт:15:00ч./неделя /
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 362 Яна Казакова 4 Ивет Лалова спринт академи    
3 570 Никол Илиева  4 Юниверсал    
4 468 Вяра  Тодорова   4 Олимпия -Враца    
5 441 Виктория Ван 4 КЛАСА Таня    
6 406 Мария Младенова 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
    2 серия   W=    m/s    
2 364 Стиляна Евтимова 4 Ивет Лалова спринт академи    
3 571 Ниа Масова 4 Юниверсал    
4 424 Гергана Иванава  4 КЛАСА Колева    
5 461 Боряна Йорданова 4 СК Костенец    
6 569 Катерина Малиновска 4 Юниверсал    
    3 серия   W=    m/s    
2 535 Пламена Тосева 4 Тракия 96 Пловдив    
3 365 Михаела Кръстева 4 Ивет Лалова спринт академи    
4 351 Габриела Димова 4 АК Джордан    
5 559 Божидара Бакалова 4 Ч.Чендини    
6 464 Калина Унджиева 4 СК Левски 2016    
    4 серия   W=    m/s    
2 409 Станислава Димитрова 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 534 Мая Стоянова 4 Тракия 96 Пловдив    
4 363 Дарина Годинова 4 Ивет Лалова спринт академи    
5 572 Анжела Гърциянова 4 КЛАСА    
6 529 Йоанна  Стефанова  4 АСКЛА Сливен    
             
скок дължина-момичета 2004 г   старт:13:00ч./неделя /    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 362 Яна Казакова 4 Ивет Лалова спринт академи    
2 409 Станислава Димитрова 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 495 Славена Славова 4 СК Приорити спорт    
4 330 Симона Фурнаджиева 4 Галаси Пловдив    
5 331 Сиана Ангелова 4 Галаси Пловдив    
6 535 Пламена Тосева 4 Тракия 96 Пловдив    
7 552 Мина Христова 4 ЦСКА-София    
8 406 Мария Младенова 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
9 464 Калина Унджиева 4 СК Левски 2016    
10 575 Йоана Иванова 4 Цветелина Кирилова    
11 442 Йоана Гаджева 4 КЛАСА Таня    
12 430 Ерика Чандърова 4 КЛАСА Лили и Коста    
13 550 Емилия Тенева 4 ЦСКА-София    
14 329 Димана Чожгова 4 Галаси Пловдив    
15 363 Дарина Годинова 4 Ивет Лалова спринт академи    
16 451 Габриела Масларска 4 КЛАСА Тереза     
17 461 Боряна Йорданова 4 СК Костенец    
18 559 Божидара Бакалова 4 Ч.Чендини    
19 450 Ани Любенова  4 КЛАСА Тереза     
20 572 Анжела Гърциянова 4 КЛАСА    
21 496 Анета Венкова 4 СК Приорити спорт    
22 443 Александра Рангелова 4 КЛАСА Таня    
23 551 Александра Георгиева 4 ЦСКА-София    
24 486 Ивана Петрова 4 СК Пранджева    
             
60 м-момичета 2005 г.   старт:12:30ч./неделя /
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 369 Яна Ивкова 5 Ивет Лалова спринт академи    
3 554 Ния Паунова 5 ЦСКА-София    
4 336 Мила Кузманова 5 Даймос спорт     
5 475 Мария Маджарова 5 СК Пранджева    
6 565 Петра Димова  5 Юниверсал    
    2 серия   W=    m/s    
2 355 Франческа Михова 5 АК Джордан     
3 337 Ралица Евимова 5 Даймос спорт     
4 453 Мерил Станкова  5 КЛАСА Тереза     
5 553 Мария Георгиева 5 ЦСКА-София    
6 370 София Григорова 5 Ивет Лалова спринт академи    
    3 серия   W=    m/s    
2 539 Стела Гешева 5 Хеброс-Харманли    
3 470 Мария Стоянова 5 АК Павел Павлов-Враца    
4 478 Маргарита Костадинова 5 СК Пранджева    
5 463 Никол Георгиева  5 СК Левски 2016    
6 694 Карина Господинова 5 Фенекс 2004 Плевен    
    4 серия   W=    m/s    
2 439 София Жабланова 5 КЛАСА Таня    
3 479 Пламена Чакърова  5 СК Пранджева    
4 352 Мария Михова 5 АК Джордан     
5 515 Лара Фазли 5 Славия-София    
6 438 Ниа Новоселска 5 КЛАСА Лили и Коста    
    5 серия   W=    m/s    
2 452 Йоанна Петкова  5 КЛАСА Тереза     
3 393 Ивана Тошева 5 индиви.    
4 440 Виктория Иванова 5 КЛАСА Таня    
5 514 Анета Вълчева 5 Славия-София    
6 371 Лара Иванова 5 Ивет Лалова спринт академи    
7 693 Никол Гацова 5 Фенекс 2004 Плевен    
    6 серия   W=    m/s    
2 354 Йоанна Ангелова 5 АК Джордан     
3 477 Ива Кушинова 5 СК Пранджева    
4 583 Валентина Костадинова 5 Фортуна Костимброд    
5 517 Андреа Гинчева 5 Славия-София    
6 353 Диана Плякова 5 АК Джордан     
7 462 Красимира Борисова  5 СК Левски 2016    
    7 серия   W=    m/s    
2 437 Йоана Иванова 5 КЛАСА Лили и Коста    
3 498 Емма Тодева 5 АК Пълдин Пловдив     
4 480 Благородна Вардева  5 СК Пранджева    
5 567 Андреа Мартинова 5 Юниверсал    
6 518 Дария Хаджийска 5 Славия-София    
7 367 Катрин Сърбова 5 Ивет Лалова спринт академи    
    8 серия   W=    m/s    
2 487 Ирина Кръстева 5 СК Приорити спорт     
3 512 Ева Павлова 5 Славия-София    
4 368 Антония Маринова 5 Ивет Лалова спринт академи    
5 476 Анастасия Ганева 5 СК Пранджева    
6 566 Габриела Момчинович 5 Юниверсал    
7 513 Калина Варадинова 5 Славия-София    
             
скок дължина-момичета 2005 г   старт:11:30ч./неделя/    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 539 Стела Гешева 5 Хеброс-Харманли    
2 337 Ралица Евимова 5 Даймос спорт     
3 479 Пламена Чакърова  5 СК Пранджева    
4 554 Ния Паунова 5 ЦСКА-София    
5 463 Никол Георгиева  5 СК Левски 2016    
6 438 Ниа Новоселска 5 КЛАСА Лили и Коста    
7 336 Мила Кузманова 5 Даймос спорт     
8 453 Мерил Станкова  5 КЛАСА Тереза     
9 595 Марияна  Недялкова  5 СКЛА Юлис Елин Пелин    
10 352 Мария Михова 5 АК Джордан     
11 475 Мария Маджарова 5 СК Пранджева    
12 553 Мария Георгиева 5 ЦСКА-София    
13 478 Маргарита Костадинова 5 СК Пранджева    
14 515 Лара Фазли 5 Славия-София    
15 462 Красимира Борисова  5 СК Левски 2016    
16 367 Катрин Сърбова 5 Ивет Лалова спринт академи    
17 513 Калина Варадинова 5 Славия-София    
18 452 Йоанна Петкова  5 КЛАСА Тереза     
19 437 Йоана Иванова 5 КЛАСА Лили и Коста    
20 477 Ива Кушинова 5 СК Пранджева    
21 498 Емма Тодева 5 АК Пълдин Пловдив     
22 512 Ева Павлова 5 Славия-София    
23 353 Диана Плякова 5 АК Джордан     
24 518 Дария Хаджийска 5 Славия-София    
25 480 Благородна Вардева  5 СК Пранджева    
26 368 Антония Маринова 5 Ивет Лалова спринт академи    
27 694 Карина Господинова 5 Феникс 2004 Плевен    
28 514 Анета Вълчева 5 Славия-София    
29 517 Андреа Гинчева 5 Славия-София    
30 476 Анастасия Ганева 5 СК Пранджева    
31 693 Никол Гацова 5 Феникс 2004 Плевен    
             
60 м-момичета 2006 г.   старт:11:20ч./неделя/
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 338 София Димитрова 6 Даймос спорт     
3 372 Ния Захариева  6 Ивет Лалова спринт академи    
4 584 Маги Аспарухова 6 Фортуна Костимброд    
5 334 Мария Кръстева 6 Галаси Пловдив    
6 564 Рамира Ахмед 6 Юниверсал    
7 574 Алисия Тодорова 6 КЛАСА    
    2 серия   W=    m/s    
2 446 Моника Русева 6 КЛАСА Таня    
3 530 Елена Аргирова  6 АСКЛА Сливен    
4 373 Габриела Захариева 6 Ивет Лалова спринт академи    
5 555 Мария Златанова 6 ЦСКА-София    
6 398 Яна Стоева 6 КЛАСА Иван    
    3 серия   W=    m/s    
2 374 Рая Ягли 6 Ивет Лалова спринт академи    
3 399 Марта Бахарова 6 КЛАСА Иван    
4 499 Дениз Иванова 6 АК Пълдин Пловдив     
5 302 Александра Иванова  6 СКЛА Академик София     
6 497 Мадлена Маринова 6 СК Приорити спорт    
7 581 София Димитрова 6 Даймос спорт     
             
скок дължина-момичета 2006 г   старт:14:20ч./неделя/    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 398 Яна Стоева 6 КЛАСА Иван    
2 338 София Димитрова 6 Даймос спорт     
3 374 Рая Ягли 6 Ивет Лалова спринт академи    
4 334 Мария Кръстева 6 Галаси Пловдив    
5 555 Мария Златанова 6 ЦСКА-София    
6 497 Мадлена Маринова 6 СК Приорити спорт    
7 530 Елена Аргирова  6 АСКЛА Сливен    
8 372 Ния Захариева  6 Ивет Лалова спринт академи    
9 499 Дениз Иванова 6 АК Пълдин Пловдив     
10 373 Габриела Захариева 6 Ивет Лалова спринт академи    
11 574 Алисия Тодорова 6 КЛАСА    
12 302 Александра Иванова  6 СКЛА Академик София     
             
60 м-момичета 2007 г. +   старт:10:30ч./неделя/
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 547 Симона Георгиева 7 Хеброс-Харманли    
3 307 Мария Вайсилова  7 СКЛА Академик София     
4 533 Лилия Димитрова 7 Тракия 96 Пловдив     
5 697 Виктория Бонева 7 индив.    
    2 серия   W=    m/s    
2 429 Яна  Иванова 10 КЛАСА Лили и Коста    
3 387 Рея Рачева 8 Ивет Лалова спринт академи    
4 310 Маргарита Димитрова  9 СКЛА Академик София     
5 417 Надежда Бориславова 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
6 383 Михаела Крушева 7 Ивет Лалова спринт академи    
7 473 Радина Величкова  7 СК Пранджева    
    3 серия   W=    m/s    
2 419 Христина Маркова 10 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 390 Емма Бонева 9 Ивет Лалова спринт академи    
4 556 Марая Иванова 7 ЦСКА-София    
5 342 Кристина Илиева 11 Даймос спорт     
6 428 Мартина Стефанова 9 КЛАСА Лили и Коста    
    4 серия   W=    m/s    
2 306 Сияна Бръмбарова  7 СКЛА Академик София     
3 394 Никол Христова 8 КЛАСА Иван    
4 416 Магдалена Христова 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
5 308 Кристи Христова  8 СКЛА Академик София     
6 445 Мартина Иванова 7 КЛАСА Таня    
7 474 Дияна Ангелова 8 СК Пранджева    
    5 серия   W=    m/s    
2 388 Калина Колева 8 Ивет Лалова спринт академи    
3 335 Екатерина Йонова 7 Галаси Пловдив    
4 305 Константина Семерджиева  7 СКЛА Академик София     
5 395 Александра Христова 8 КЛАСА Иван    
6 381 Дарина Петрова 7 Ивет Лалова спринт академи    
7 488 Анжелика Чаушева 7 СК Приорити спорт     
    6 серия   W=    m/s    
2 304 Иляйда Нурулоова  7 СКЛА Академик София     
3 426 Андреа Новоселски 8 КЛАСА Лили и Коста    
4 376 Алина Петева 7 Ивет Лалова спринт академи    
5 311 Евгения Стоименова  9 СКЛА Академик София     
6 340 Вяра Господинова 7 Даймос спорт     
7 427 Катарина Атанасова 9 КЛАСА Лили и Коста    
    7 серия   W=    m/s    
2 377 Ивелина Димитрова 7 Ивет Лалова спринт академи    
3 455 Диана Карапенчева 8 КЛАСА Тереза     
4 382 Александдра Янъкова 7 Ивет Лалова спринт академи    
5 339 Александра Стефанова 7 Даймос спорт     
6 532 Карина  Цончева  8 АСКЛА Сливен    
    8 серия   W=    m/s    
2 309 Десислава Каркадакова  8 СКЛА Академик София     
3 379 Александра Янъкова 7 Ивет Лалова спринт академи    
4 425 Рада Хаджитодорова 7 КЛАСА Лили и Коста    
5 312 Ада Юмер  9 СКЛА Академик София     
6 378 Анна Миланова 7 Ивет Лалова спринт академи    
7 313 Карин Семерджиева  10 СКЛА Академик София     
             
скок дължина от място-момичета 2007 г +   старт:12:30ч./неделя/    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 429 Яна  Иванова 10 КЛАСА Лили и Коста    
2 419 Христина Маркова 10 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 306 Сияна Бръмбарова  7 СКЛА Академик София     
4 547 Симона Георгиева 7 Хеброс-Харманли    
5 387 Рея Рачева 8 Ивет Лалова спринт академи    
6 425 Рада Хаджитодорова 7 КЛАСА Лили и Коста    
7 394 Никол Христова 8 КЛАСА Иван    
8 417 Надежда Бориславова 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
9 383 Михаела Крушева 7 Ивет Лалова спринт академи    
10 428 Мартина Стефанова 9 КЛАСА Лили и Коста    
11 445 Мартина Иванова 7 КЛАСА Таня    
12 307 Мария Вайсилова  7 СКЛА Академик София     
13 310 Маргарита Димитрова  9 СКЛА Академик София     
14 556 Марая Иванова 7 ЦСКА-София    
15 416 Магдалена Христова 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
16 533 Лилия Димитрова 7 Тракия 96 Пловдив     
17 342 Кристина Илиева 11 Даймос спорт     
18 308 Кристи Христова  8 СКЛА Академик София     
19 305 Константина Семерджиева  7 СКЛА Академик София     
20 427 Катарина Атанасова 9 КЛАСА Лили и Коста    
21 532 Карина  Цончева  8 АСКЛА Сливен    
22 313 Карин Семерджиева  10 СКЛА Академик София     
23 388 Калина Колева 8 Ивет Лалова спринт академи    
24 304 Иляйда Нурулоова  7 СКЛА Академик София     
25 377 Ивелина Димитрова 7 Ивет Лалова спринт академи    
26 698 Виктория Бонева 7 индиви.    
27 390 Емма Бонева 9 Ивет Лалова спринт академи    
28 335 Екатерина Йонова 7 Галаси Пловдив    
29 311 Евгения Стоименова  9 СКЛА Академик София     
30 455 Диана Карапенчева 8 КЛАСА Тереза     
31 309 Десислава Каркадакова  8 СКЛА Академик София     
32 381 Дарина Петрова 7 Ивет Лалова спринт академи    
33 340 Вяра Господинова 7 Даймос спорт     
34 380 Анна Миланова 7 Ивет Лалова спринт академи    
35 488 Анжелика Чаушева 7 СК Приорити спорт     
36 426 Андреа Новоселски 8 КЛАСА Лили и Коста    
37 376 Алина Петева 7 Ивет Лалова спринт академи    
38 473 Радина Величкова 7 АК Пранджева    
39 379 Александра Янъкова 7 Ивет Лалова спринт академи    
40 395 Александра Христова 8 КЛАСА Иван    
41 339 Александра Стефанова 7 Даймос спорт     
42 474 Дияна Ангелова 8 АК Пранджева    
43 382 Александдра Янъкова 7 Ивет Лалова спринт академи    
44 312 Ада Юмер  9 СКЛА Академик София     

Детска атлетика
Календар