Стартови списъци момчета - регионален турнир София • Akademik-bg
СПОРТЕН КЛУБ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА АКАДЕМИК - СОФИЯ
Стартови списъци момчета - регионален турнир София
May 05,2017627
image-1
  Национални детски атлетически игри
Атлетиката търси таланти
             
  7.5.2017г.   гр. София
             
60 м-момчета под 16 г. 2002-2003   старт:10:00ч./неделя/
  8q          
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
1 350 Марио Иванов 3 АК Джордан     
2 493 Кристиян Кръстев 3 СК Приорити спорт    
3 558 Георги Миленков 2 ЦСКА-София    
4 519 Владислав  Хайдърски 3 Славия-София    
5 314 Иван Бонев  2 СКЛА Академик София     
6 520 Петър Петков 3 Славия-София    
    2 серия   W=    m/s    
1 492 Любомир Калчев 3 СК Приорити спорт    
2 460 Константин Тачев 2 СК Костенец    
3 491 Георги Давидков 3 СК Приорити спорт    
4 521 Борис Христов 3 Славия-София    
5 332 Ивайло Щипков 2 Галаси Пловдив    
6 467 Никола  Костадинов 3 Олимпия -Враца    
    3  серия   W=    m/s    
2 301 Йордан Арабаджиев  3 СК Актив Пловдив     
3 526 Георги   Матев 2 Славия-София    
4 400 Борис Димитров 2 КЛАСА Иван    
5 525 Емил Стоянов 2 Славия-София    
6 333 Милен Вълчинов 2 Галаси Пловдив    
             
200 м-момчета под 16 г. 2002-2003   старт:14:30ч./неделя/
             
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 333 Милен Вълчинов 2 Галаси Пловдив    
3 350 Марио Иванов 3 АК Джордан     
4 332 Ивайло Щипков 2 Галаси Пловдив    
5 491 Георги Давидков 3 СК Приорити спорт    
6 519 Владислав  Хайдърски 3 Славия-София    
7 460 Константин Тачев 2 СК Костенец    
    2 серия   W=    m/s    
2 492 Любомир Калчев 3 СК Приорити спорт    
3 501 Васил Димитров 3 АК Пълдин Пловдив    
4 521 Борис Христов 3 Славия-София    
5 301 Йордан Арабаджиев  3 СК Актив Пловдив     
6 520 Петър Петков 3 Славия-София    
    3 серия   W=    m/s    
2 346 Мартин Балабанов 2 АК Джордан     
3 493 Кристиян Кръстев 3 СК Приорити спорт    
4 526 Георги   Матев 2 Славия-София    
5 500 Мартин Точев 2 АК Пълдин Пловдив     
6 314 Иван Бонев  2 СКЛА Академик София     
7 467 Никола  Костадинов 3 Олимпия -Враца    
             
скок дължина-момчета под 16 г. 2002-2003 старт:11:00ч./неделя/    
             
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 346 Мартин Балабанов 2 АК Джордан     
2 501 Васил Димитров 3 АК Пълдин Пловдив    
3 350 Марио Иванов 3 АК Джордан     
4 400 Борис Димитров 2 КЛАСА Иван    
5 460 Константин Тачев 2 СК Костенец    
6 467 Никола  Костадинов 3 Олимпия -Враца    
7 500 Мартин Точев 2 АК Пълдин Пловдив     
8 520 Петър Петков 3 Славия-София    
9 558 Георги Миленков 2 ЦСКА-София    
10 590 Кристиян Гешев 3 СКЛА Юлис Елин Пелин    
             
60 м-момчета 2004 г.   старт:11:30ч./неделя /
             
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
1 598 Александър Асенов 4 Славия-София    
2 587 Валери Станков 4 Локомотив София Никола Карапетрав    
3 573 Павел Шияков 4 КЛАСА    
4 448 Валери Григоров 4 КЛАСА Таня    
5 407 Богомил Генчев  4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
6 543 Божидар Саръбоюков 4 Хеброс-Харманли    
7 600 Алекс Тафков 4 СК Пранджева    
    2 серия   W=    m/s    
1 597 Николай Демандиев  4 Славия-София    
2 589 Росен Конев 4 КЛАСА Таня    
3 545 Ерсин Хаджихалим 4 Хеброс-Харманли    
4 431 Стелян Мъглов 4 КЛАСА Лили и Коста    
5 366 Кристиян Казашки 4 Ивет Лалова спринт академи    
6 502 Александър Жековски 4 АК Пълдин Пловдив    
7 494 Стелян Петков 4 СК Приорити спорт    
    3 серия   W=    m/s    
2 582 Ивайло Костадинов 4 Фортуна Костимброд    
3 544 Серкан Шабан 4 Хеброс-Харманли    
4 408 Стоил Кръстев 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
5 328 Костадин Костов 4 Галаси Пловдив    
6 690 Бисер Младенов  4 Ивет Лалова спринт академи    
7 591 Велизар Янков 4 СКЛА Юлис Елин Пелин    
             
200 м-момчета 2004 г.   старт:14:50ч./неделя /
             
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 589 Росен Конев 4 КЛАСА Таня    
3 408 Стоил Кръстев 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
4 448 Валери Григоров 4 КЛАСА Таня    
5 407 Богомил Генчев  4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
6 456 Валери Григоров  4 КЛАСА    
7 573 Павел Шияков 4 КЛАСА    
             
скок дължина-момчета 2004 г.   старт:11:00ч./неделя/    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 408 Стоил Кръстев 4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
2 431 Стелян Мъглов 4 КЛАСА Лили и Коста    
3 544 Серкан Шабан 4 Хеброс-Харманли    
4 573 Павел Шияков 4 КЛАСА    
5 328 Костадин Костов 4 Галаси Пловдив    
6 600 Алекс Тафков 4 СК Пранджева    
7 545 Ерсин Хаджихалим 4 Хеброс-Харманли    
8 591 Велизар Янков 4 СКЛА Юлис Елин Пелин    
9 456 Валери Григоров  4 КЛАСА    
10 543 Божидар Саръбоюков 4 Хеброс-Харманли    
11 407 Богомил Генчев  4 КЛАСА Ивйло Лазаров    
12 502 Александър Жековски 4 АК Пълдин Пловдив    
13 494 Стелян Петков 4 СК Приорити спорт    
             
60 м-момчета 2005 г.   старт:12:30ч./неделя /
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 557 Цветин Милчев 5 ЦСКА-София    
3 447 Илиян Стоилов 5 КЛАСА Таня    
4 433 Виктор Яшмаков 5 КЛАСА Лили и Коста    
5 592 Петър Симеонов 5 СКЛА Юлис Елин Пелин    
    2 серия   W=    m/s    
2 531 Андреан Димитров 5 АСКЛА Сливен    
3 432 Евгени Тролиев 5 КЛАСА Лили и Коста    
4 594 Валентин Йорданов 5 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 391 Мартин Бонев  5 индиви.    
    3 серия   W=    m/s    
2 699 Явор Петров 5 Ивет Лалова спринт академия    
3 410 Георги Бориславов 5 КЛАСА Ивйло Лазаров    
4 585 Атила Хабиб 5 Локомотив София Никола Карапетров    
5 356 Калоян Гаврилов 5 АК Джордан     
6 576 Стилиян Илиев  5 СК Пранджива    
             
скок дължина-момчета 2005 г   старт:10:00ч./неделя /    
             
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 593 Юлиян Христов 5 СКЛА Юлис Елин Пелин    
2 557 Цветин Милчев 5 ЦСКА-София    
3 531 Андреан Димитров 5 АСКЛА Сливен    
4 592 Петър Симеонов 5 СКЛА Юлис Елин Пелин    
5 391 Мартин Бонев  5 индиви.    
6 356 Калоян Гаврилов 5 АК Джордан     
7 457 Илиян Стоилов 5 КЛАСА    
8 432 Евгени Тролиев 5 КЛАСА Лили и Коста    
9 410 Георги Бориславов 5 КЛАСА Ивйло Лазаров    
10 433 Виктор Яшмаков 5 КЛАСА Лили и Коста    
11 594 Валентин Йорданов 5 СКЛА Юлис Елин Пелин    
             
60 м-момчета 2006 г.   старт:11:00ч./неделя /
         
  име и фамилия г. клуб резулт.  
    1 серия   W=    m/s    
2 412 Фирма Вю 6 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 546 Станислав Колев 6 Хеброс-Харманли    
4 317 Виктор Кънев  6 СКЛА Академик София     
5 577 Николой Йорданов 6 СК Приорити спорт    
6 357 Мартин Тодоров 6 СК Джордан     
7 483 Християн Георгиев  6 СК Пранджева    
    2 серия   W=    m/s    
2 318 Тома Иванов  6 СКЛА Академик София     
3 578 Слав Живков  6 СК Приорити спорт    
4 503 Иван Иванов 6 АК Пълдин Пловдив    
5 411 Иван Самодумов 6 КЛАСА Ивйло Лазаров    
6 434 Боян Хаджитодоров 6 КЛАСА Лили и Коста    
7 576 Стилян Илиев 6 СК Пранджева    
    3 серия   W=    m/s    
2 695 Атанаси Стоянов 6 КЛАСА Тереза    
3 315 Огнян Димитров  6 СКЛА Академик София     
4 511 Еди Петков 6 Славия-София    
5 316 Атанас Ибришимов  6 СКЛА Академик София     
6 596 Костантин Димитров 6 СКЛА Юлис Елин Пелин    
7 375 Християн Бонев 6 Ивет Лалова спринт академи    
             
скок дължина-момчета 2006 г   старт:12:30ч./неделя /    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 375 Християн Бонев 6 Ивет Лалова спринт академи    
2 412 Фирма Вю 6 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 318 Тома Иванов  6 СКЛА Академик София     
4 481 Стилиян Илиев  6 СК Пранджева    
5 546 Станислав Колев 6 Хеброс-Харманли    
6 578 Слав Живков  6 СК Приорити спорт    
7 315 Огнян Димитров  6 СКЛА Академик София     
8 483 Хрисиян Георгиев 6 СК Пранджева    
9 577 Николой Йорданов 6 СК Приорити спорт    
10 357 Мартин Тодоров 6 СК Джордан     
11 596 Костантин Димитров 6 СКЛА Юлис Елин Пелин    
12 411 Иван Самодумов 6 КЛАСА Ивйло Лазаров    
13 503 Иван Иванов 6 АК Пълдин Пловдив    
14 511 Еди Петков 6 Славия-София    
15 317 Виктор Кънев  6 СКЛА Академик София     
16 434 Боян Хаджитодоров 6 КЛАСА Лили и Коста    
17 316 Атанас Ибришимов  6 СКЛА Академик София     
18 695 Атанаси Стоянов 6 КЛАСА Тереза    
             
60 м-момчета 2007 г. +   старт:10:00ч./неделя /
         
             
    1 серия   W=    m/s    
2 385 Теодор Янков 7 Ивет Лалова спринт академи    
3 327 Калоян Бояжиев 8 СКЛА Академик София     
4 505 Борис Паков 7 АК Пълдин Пловдив    
5 484 Димо Събев 8 СК Пранджева    
6 386 Георги Казаков 7 Ивет Лалова спринт академи    
7 506 Теодор Христов 8 АК Пълдин Пловдив    
    2 серия   W=    m/s    
2 415 Лобомир Аличов 7 КЛАСА Ивайло Лазаров    
3 325 Константин Филипов 8 СКЛА Академик София     
4 697 Иван Ачкаканов 7 СК Приорити спорт    
5 324 Емил Григоров  8 СКЛА Академик София     
6 341 Симеон Великов  9 Даймос спорт     
7 692 Томи Хаджийски 8 Феникс 2004 Плевен    
    3 серия   W=    m/s    
2 343 Христо Богданов 9 Даймос спорт     
3 384 Кристиян Иванов 7 Ивет Лалова спринт академи    
4 436 Борис Хаджитодоров 9 КЛАСА Лили и Коста    
5 389 Ангел Ярев 8 Ивет Лалова спринт академи    
6 322 Илля Мочалов 8 СКЛА Академик София     
7 435 Николай Караянев 7 КЛАСА Лили и Коста    
    4 серия   W=    m/s    
2 413 Юлиан Апостолов 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
3 392 Лазар Митов  7 индиви.    
4 319 Боян Иванов  7 СКЛА Академик София     
5 358 Александър Панов 7 СК Джордан     
6 418 Димитър Николов  9 КЛАСА Ивйло Лазаров    
7 320 Николас  Тосков 7 СКЛА Академик София     
    5 серия   W=    m/s    
2 510 Мартин Петков 9 Славия-София    
3 323 Веселин Бисерински  8 СКЛА Академик София     
4 414 Александър Донков 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
5 397 Даниел Бахаров 8 КЛАСА Иван    
6 482 Николай Илиев 7 СК Пранджева    
7 691 Кристиян Атанасов 7 Феникс 2004 Плевен    
    6 серия   W=    m/s    
2 454 Мирослав Петков  7 КЛАСА Тереза     
3 326 Виктор Карайнов  8 СКЛА Академик София     
4 504 Алекс Ковачев 7 АК Пълдин Пловдив    
5 321 Борис Данаилов 7 СКЛА Академик София     
6 344 Никола Николов  8 Даймос спорт     
7 396 Борис Стоев  9 КЛАСА Иван    
             
скок дължина от място-момчета 2007 г +   старт:11:00ч./неделя /    
           
  име и фамилия г. клуб рез.  
1 413 Юлиан Апостолов 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
2 343 Христо Богданов 9 Даймос спорт     
3 385 Теодор Янков 7 Ивет Лалова спринт академи    
4 506 Теодор Христов 8 АК Пълдин Пловдив    
5 341 Симеон Великов  9 Даймос спорт     
6 320 Николас  Тосков 7 СКЛА Академик София     
7 435 Николай Караянев 7 КЛАСА Лили и Коста    
8 482 Николай Илиев 7 СК Пранджева    
9 344 Никола Николов  8 Даймос спорт     
10 454 Мирослав Петков  7 КЛАСА Тереза     
11 510 Мартин Петков 9 Славия-София    
12 392 Лазар Митов  7 индиви.    
13 384 Кристиян Иванов 7 Ивет Лалова спринт академи    
14 325 Константин Филипов 8 СКЛА Академик София     
15 327 Калоян Бояжиев 8 СКЛА Академик София     
16 322 Илля Мочалов 8 СКЛА Академик София     
17 324 Емил Григоров  8 СКЛА Академик София     
18 484 Димо Събев 8 СК Пранджева    
19 418 Димитър Николов  9 КЛАСА Ивйло Лазаров    
20 397 Даниел Бахаров 8 КЛАСА Иван    
21 386 Георги Казаков 7 Ивет Лалова спринт академи    
22 326 Виктор Карайнов  8 СКЛА Академик София     
23 323 Веселин Бисерински  8 СКЛА Академик София     
24 415 Лобомир Аличов 7 КЛАСА Ивайло Лазаров    
25 319 Боян Иванов  7 СКЛА Академик София     
26 436 Борис Хаджитодоров 9 КЛАСА Лили и Коста    
27 505 Борис Паков 7 АК Пълдин Пловдив    
28 321 Борис Данаилов 7 СКЛА Академик София     
29 531 Андреан  Димитров  8 АСКЛА Сливен    
30 389 Ангел Ярев 8 Ивет Лалова спринт академи    
31 358 Александър Панов 7 СК Джордан     
32 414 Александър Донков 7 КЛАСА Ивйло Лазаров    
33 504 Алекс Ковачев 7 АК Пълдин Пловдив    
34 396 Борис Стоев 9 КЛАСА Иван    
35 692 Томи Хаджийски  8 Феникс 2004 Плевен    
36 691 Кристиян Атанасов 7 Феникс 2004 Плевен    
37 697 Иван Ачкаканов 7 СК Приорити спорт    

Детска атлетика
Календар