СПОРТЕН КЛУБ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА АКАДЕМИК - СОФИЯ
Резултати от "Атлетиката търси таланти - регионален турнир Русе
May 02,20171764
image-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Репортаж от състезанието в Русе може да видите ТУК

 

РЕЗУЛТАТИ МОМЧЕТА

60 м-момчета под 16 г. 2002-2003    
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Кристиян Игнатов   Русе 7.27
2 Николай Георгиев   Русе 7.50
3 Григор Иванов   Русе 7.59
         
200 м-момчета под 16 г. 2002-2003    
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Кристиян Игнатов   Русе 24.98
2 Николай Георгиев   Русе 26.39
3 Томи Димитров   Г.Оряховица 26.68
         
скок дължина-момчета под 16 г. 2002-2003  
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Григор Иванов   Русе 5.70
2 Николай Георгиев   Русе 5.23
3 Кристиан Вълчев   Русе 5.06
         
4x50 м-момчета 2004 г.-2005 г.    
  клуб г.   резулт.
1 Русе     28,80
         
60 м-момчета 2004 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Камен Кюранов   Русе 8.38
2 Стефан Даракчиев   Русе 8.71
3 Марин Донев   Русе 9.37
         
скок дължина-момчета 2004 г    
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Стефан Даракчиев   Русе 3.10
         
4x50 м-момчета 2004 г.-2005 г.    
  клуб г.   резулт.
1 Русе - 1 отбор     31.40
2 Русе - 2 отбор     32.60
         
60 м-момчета 2005 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Ивайло Струпчански   Русе 8.22
2 Преслав Ламбев   Русе 8.62
3 Даниел Маринов   Русе 8.73
         
скок дължина-момчета 2005 г    
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Берхан Маринов     4.28
2 Преслав Ламбев   Русе 4.23
3 Илиян Петков   Русе 4.17
         
4x50 м-момчета 2006 г.      
  клуб г.   резулт.
1 Русе - 1 отбор     33.10
2 Русе - 2 отбор     33.48
3 Русе - 3 отбор     35.34
         
60 м-момчета 2006 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Даниел Ангелов   Русе 8,91
2 Стефан Стоянов   Русе 9,46
3 Пламен Ковачев   Русе 9,66
         
скок дължина-момчета 2006 г    
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Даниел Ангелов   Русе 373
2 Стефан Стоянов   Русе 359
3 Момчил Цвятков   Русе 332
         
60 м-момчета 2007 г. +      
име и фамилия г. клуб резулт.
1 Томас Валентинов   Плевен Феникс 2004 9.59
2 Виктор Николов   Русе 9.77
3 Боян Христов   Русе 9.91
         
скок дължина от място-момчета 2007 г +  
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Томас Валентинов   Плевен Феникс 2004 1.75
2 Виктор Николов   Русе 1.74
3 Атанас Петров   Русе 1.72

 

РЕЗУЛТАТИ МОМИЧЕТА 

 

60 м-момичета под 16 г. 2002-2003      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Алейна Али   Русе 8.57
2 Йова Петрова   Русе 8.59
3 Емелин Хатиб   Русе 8.71
         
200 м-момичета под 16 г. 2002-2003      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Румяна Мартева   Русе 26.69
2 Ива Чиликова   Русе 28.45
3 Емелин Хатиб   Русе 29.25
         
4x50 м-момичета под 16 г. 2002-2003      
  клуб г. резулт.  
1 Русе - 1 отбор   28.78  
2 Русе - 2 отбор   32.65  
         
скок дължина-момичета под 16 г. 2002-2003      
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Йова Петрова   Русе 4.54
2 Емелин Хатиб   Русе 4.11
         
60 м-момичета 2004 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Ния Светославова   Русе 8.01
2 Елица Чернакова   Русе 8.60
3 Йоана Петрова   Русе 8.87
         
200 м-момичета 2004 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Ния Светославова   Русе 28.22
2 Мелиса Ибрям   Русе 31.68
3 Кристина Митова   Русе 31.65
         
скок дължина-момичета 2004 г      
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Ния Светославова   Русе 4.40
2 Ива Пенчева   Русе 3.83
3 Елица Чернакова   Русе 3.70
         
4x50 м-момичета 2004 г.-2005 г.      
  клуб г. резулт.  
1 Русе - 1 отбор   29.59  
2 Русе - 2 отбор   30.34  
3 Русе - 3 отбор   32.31  
         
60 м-момичета 2005 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Ния Петрова   Русе 8.06
2 Радостина Терзиева   Русе 8.64
3 Ивайла Пелова   Плевен Феникс 2004 8.85
         
скок дължина-момичета 2005 г      
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Ния Петрова   Русе 3.98
2 Ивайла Пелова   Русе 3.83
3 Ана -Мария Стефанова   Русе 3.63
         
60 м-момичета 2006 г.      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Антония Стоянова   Русе 9.15
2 Теодора Тодорова   Русе 9.33
3 Цветомира Войнова   Плевен Феникс 2004 9.40
         
скок дължина-момичета 2006 г      
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Цветомира Войнова   Русе 3.83
2 Антония Стоянова   Русе 3.78
3 Гергана Айзнер   Русе 3.75
         
4x50 м-момичета 2006 г.-2007 г.      
  клуб г. резулт.  
1 Русе    34.15  
         
60 м-момичета 2007 г. +      
  име и фамилия г. клуб резулт.
1 Сара Осман   Русе 9.78
2 Калина Замфирова   Русе 10.01
3 Яница Станчева   Русе 10.38
         
скок дължина от място-момичета 2007 г +      
  име и фамилия г. клуб рез.
1 Сара Осман   Русе 1.85
2 Яница Станчева   Русе 1.70
3 Калина Замфирова   Русе 1.65

 

 


Детска атлетика
Календар