СПОРТЕН КЛУБ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА АКАДЕМИК - СОФИЯ
Резултати от "Атлетиката търси таланти" - регионален турнир Варна
April 24,20171126
image-1
момчета 2002-2003      
  60м      
1 Николай Николов Супер спорт 7.41
2 Даниел Иванов Супер спорт 7.52
3 Стилян Николов Черно море 7.54
         
  скок дължина      
1 Радослав Пенев Супер спорт 5.30
2 Даниел Иванов Супер спорт 5.26
3 Иван Иванов СКЛА Добруджа 5.08
         
  200м      
1 Стилян Николов Черно море 23.9
2 Николай Николов Супер спорт 24.2
3 Даниел Иванов Супер спорт 24.3
         
  4х50м      
1 Супер спорт Варна    
2 Евър Варна    
3 Черно море Варна    
         
момичета 2002-2003      
  60м      
1 Мира Николова СКЛА Добруджа 8.14
2 Нелина Митева Супер спорт 8.15
3 Полина Петева Супер спорт 8.17
         
  скок дължина      
1 Полина Петева Супер спорт 4.89
2 Нина Станкова Черно море 4.18
3 Даниела Йорданова Черно море 4.17
         
  200м      
1 Мира Николова СКЛА Добруджа 27.57
2 Лилия Богданова Черно море 27.65
3 Симона Вълкова Евър 27.86
         
  4х50      
1 Добруджа  Добрич    
2 Супер спорт Варна    
3 Черно море Варна    
         
момчета 2004      
  60м      
1 Любослав Тодоров Супер спорт 7.5
2 Цветомир Иванов Супер спорт 8.0
3 Даниел Роев Супер спорт 8.5
         
  скок дължина      
1 Любослав Тодоров Супер спорт 4.75
2 Жулиен Жечев Супер спорт 4.58
3 Радослав Гюров Супер спорт 4.50
         
  200м      
1 Цветомир Иванов Супер спорт 29.9
2 Любослав Тодоров Супер спорт 30.0
3 Радослав Гюров Супер спорт 30.4
         
момичета  2004      
  60м      
1 Александра Янева Супер спорт 8.12
2 Анна Симеон Супер спорт 8.14
3 Елица Мурулева Супер спорт 8.40
         
  скок дължина      
1 Александра Янева Супер спорт 4.79
2 София Михайлова Черно море 4,50
3 Мария Александрова Евър 4,50
         
  200м      
1 Александра Янева Супер спорт 29.4
2 Владислава Стоянова Супер спорт 29.5
3 Анна Симеон Супер спорт 29.6
         
  4х50      
1 СКЛА Добруджа  Добрич    
2 Евър  Варна     
         
момчета 2005      
  60м      
1 Мустава Махмед Супер спорт 8.2
2 Арсений Гашчук Супер спорт 8.5
3 Иван Иванов Супер спорт 8.6
         
  скок дължина      
1 Мустава Махмед Супер спорт 3.70
2 Симеон Иванов Супер спорт 3.38
3 Иван Иванов Супер спорт 3.26
         
момичета 2005      
  60м      
1 Вержиния Костадинова СКЛА Добруджа 8.4
2 Малина Стоянова Евър 8.5
3 Кристен Иванова Евър 8.5
         
  скок дължина      
1 Вержиния Костадинова СКЛА Добруджа 4.28
2 Малина Стоянова Евър 3.94
3 Елеонора Бочева Евър 3.79
         
момчета 2006      
  60м      
1 Пламен Аршев Супер спорт 9.0
2 Руслан Янева Евър 9.2
3 Асен Хюсеинов Евър 9.2
         
  скок дължина      
1 Калин Йорданов Супер спорт 3.81
2 Пламен Аршев Супер спорт 3.78
3 Алекс Петков Супер спорт 3.19
         
  4х50м (2006-2007)      
1 Супер спорт Варна    
2 Супер спорт Варна    
3 Евър Варна    
4 Супер спорт Варна    
5 Супер спорт Варна    
         
момичета 2006      
  60м      
1 Вероника Миткова Черно море 8.9
2 Христина Койнова Супер спорт 9.1
3 Даная Захариева Супер спорт 9.3
         
  скок дължина      
1 Вероника Миткова Черно море 4.00
2 Даная Захариева Супер спорт 3.93
3 Христина Койнова Супер спорт 3.85
         
  4х50м (2006-2007)      
1 Супер спорт Варна    
2 Черно море Варна    
3 Евър Варна    
         
момчета 2007+      
  60м      
1 Михаил Гашчук Супер спорт 9.1
2 Стефан Стефанов Евър 9.3
3 Берг Иванов Супер спорт 9.4
         
         
  скок дължина      
1 Християн Касабов Супер спорт 1.92
2 Калоян Николов Евър 1.87
3 Денис Иванов Супер спорт 1.82
         
Момичета  2007+      
  60м      
1 Александра Димчева Евър 9.3
2 Василена Василева Супер спорт 9.8
3 Доротея Хинчева Евър 9.9
         
  скок дължина      
1 Доротея Хинчева Евър 1.87
2 Симеона Филова Супер спорт 1.85
3 Василена Василева Супер спорт 1.80

Детска атлетика
Календар